56-річний чоловік ось уже два роки кочує смітниками. Там же й шукає собі їжу. Заробляє збираючи макулатуру та пляшки. А спить у підвалі на трубах. Під домом облаштував собі цілий барліг, у якому кишить прусаками та щурами. Мешканці будинку бояться, що такий сусід може їх занапастити.
Випуск Надзвичайних новин від 21.06.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55