В офіційному переліку понад 130 аптек. У Сумах це майже половина, але знайти "доступні ліки" майже неможливо.
Пенсіонер з хворим серцем ледве відшукав необхідний препарат зі списку урядової програми, обійти довелося чи не все місто. Препарати йому продали лише у комунальній аптеці . Фармацевти тут бідкаються: тільки за пів дня у них біля двох сотен відвідувачів. А я к же інакше: чиновники відзвітували про "доступні ліки", от тільки самого доступа не забезпечили. Всі змушені відзвітувати "на гору", що програма успішна, та працює, як годинник. Містяне обурені: навіщо ж їх обдурюють, але ситуація коли бажання збігаються з можливостями вочевидь не вигідна МОЗ
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55