Люди гріються пляшками з кип’ятком та електричними обігрівачами. Проблеми з теплом, говорять мешканці, тут були завжди.
Останні два роки стало зовсім скрутно. Комунальні служби від проблеми відхрещуються. З питаннями відсилають до Президента.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55