Люди гріються пляшками з кип’ятком та електричними обігрівачами. Проблеми з теплом, говорять мешканці, тут були завжди.
Останні два роки стало зовсім скрутно. Комунальні служби від проблеми відхрещуються. З питаннями відсилають до Президента.
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00