Чотирьохповерховий будинок у центрі Києва – вже місяць без гарячої води. Без зручностей люди опинилися не зі своєї провини, а через примху одного із забудовників. Кілька років тому поруч із багатоквартирним будинком ділки звели висотний бізнес-центр. Через нього старий дім із десятками квартир залишився у зоні вітрового підпору. І як наслідок – на межі катастрофи. Адже через порушену систему люди можуть у своїх квартирах просто задихнутися чадним газом.
Випуск Надзвичайних новин від 09.03.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55