У центрі Львова чоловік підірвався на гранаті.
Петро вийшов із дому і попрямував до лікарні. У кишені у чоловіка лежала його смерть. Лікарня розташована у самому центрі Львова. Щодня тут проходять сотні людей, тож на Івана ніхто не звернув уваги, поки не пролунав убивчий вибух.
Петрові було лише 42 роки. У 2015 році чоловік повернувся із зони АТО та намагався налагодити життя у мирному Львові. Друзі запевняють, що чоловіку це вдалося, адже мав дружину та доньку. Побратим загиблого версію суїциду відкидає.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55