у Вінниці – сутички і палання шин. До такого методу протесту вдалися автомайданівці. Представники кількох регіонів з'їхалися до обласного управління Нацполіції. Вони вимагали зустрічі з начальником, якого звинувачують у сепаратизмі та кришуванні контрабанди. А також – скаладання ним повноважень на час проведення перевірки. Конфлікт переріс у бійки та перекриття вулиць.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55