За фактами незаконного заволодіння автомобілем і зловживання службовим становищем відкрито кримінальні провадження. Джип правоохоронці вилучили та повернули на штрафмайданчик. Водія-копа відсторонили від виконання обов’язків і зараз встановлюють його спільників. Справу веде прокуратура.
Випуск Надзвичайних новин від 29.02.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55