У Вінниці правоохоронці кілька місяців тому затримали жорстокого вбивцю літньої пенсіонерки. Та з'ясувалося, що нелюд мало не лишив життя ще двох жінок.
Чоловіку 53 роки. Виявилось, що він - серійник. Від його рук постраждали дві сестри - 69 та 72 років. Діяв так само: вночі через вікно заліз у хату самотніх пенсіонерок. Тоді він неабияк познущався з жінок: душив, бив та різав ножем. Дивом бідолашним вдалося вижити.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22