Це був звичайний виклик. Медики у Запоріжжі отримали виклик до жінки, яка нібито зламала руку.
Лікарі вивели постраждалу, а з нею 3-є родичів. Втім за мить, люди мов оскаженіли. Вони спустили на медиків собак, а потім накинулися на них з кулаками. Під крик та лайку лікарі таки надали першу допомогу постраждалій. Пацієнтка очевидно нетвереза.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55