Цьогоріч у Житомирі відмовилися від традиційних наметових пунктів обігріву. Але безхатченки без допомоги не залишаться. Тимчасовий прихисток ім пропонує благодійна організація. У двоповерховому приміщенні для безпритульних людей облаштували нічліжку, де можна і погрітися, і поїсти, і навіть прийняти гарячий душ. Та попри морози, охочих скористатися благами цивілізаціі тут небагато. Докладніше – далі у сюжеті
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55