Епідемія – за епідемією. На Одещині після забруднення фекаліями ізмаїльського водогону, про таку ж біду повідомили з Білгород-Дністровського. Місто бере воду з артезіанських свердловин, а просто поряд із ними каналізаційні стоки утворили ціле озеро нечистот. Сморід - аж до курорту Затока! Фекалії поступово отруюють і Дністровський лиман, який напряму сполучається із Чорним морем. У чому купатимуться українці-курортники?
Випуск Надзвичайних новин від 01.06.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55