Без води та їжі. На валізах у холі готелю 3-й день відпочивають українські туристи в Тунісі.
А ось українські туристи в аеропорту Батумі. Тут їх також забула авіакомпанія. А ось туристи, які повинні були відлетіти до Туреччини. Рейс на Бодрум переносили вже 4 рази. Представник авіакомпанії також не може відповісти, що коїться. За однією з версій з авіакомпанією не розрахувались туроператори, інша-у авіакомпанії проблеми з літаками. Ще одна група туристів залишилася без речей. Хто буде компенсувати і чи буде взагалі-невідомо
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55