Цього разу анонім повідомив про вибухівку на поштовому відділенні та Центрі надання адміністративних послуг. Будівлі розташовані на Вічевому майдані. Як і раніше, невідомий надіслав електронного листа на адресу правоохоронних органів. Вибух мав пролунали о півдні. З будівель евакуювали всіх відвідувачів. Вибухівку шукали кілька десятків правоохоронців, кінологів та рятувальників. Щоправда, нічого так і не знайшли. Нагадаю, це – вже не перше повідомлення про замінування в Івано-Франківську. За останній місяць жертвами псевдомінерів стали майже два десятка установ. Злочинців поки не знайшли.
Випуск Надзвичайних новин від 15.03.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55