В Одесі затримали голову державної екологічної інспекції.
Чиновниця вимагала 15 тисяч гривень із підприємця за проходження ним перевірки. У прокуратурі наразі вважають, що таку данину періодично брали із цілої низки бізнесменів. Схема працювала по всій країні, а координувалася - із Києва.
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00