Робочий день у розпалі.
На будівництві працюють замість будівельників, поліцейські. Тут 17-річний хлопець тяг на гору будматеріали , не втримався на дробині і впав. Смерть настала миттєво. Таких неповнолітніх тут декілька десятків. Все дозвільні документи скасовані, тому найняли юнаків, які хотіли підзаробити на канікулах. Господаря забудови знайти неможливо, він взагалі живе в США.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55