На Уманському смітєзвалищі працюють поліцейські та судмедексперти. Тут знайшли тіло немовляти. Правоохоронці шокують подробицями: на тілі дитини виявили сліди від розтину.
Немовля було одягнене у дитячий одяг. Виявилося, що дитина народилася мертвою, медики зробили розтин, а потім передали дитину горе-матері, яка дорогою додому, викинула її у смітник
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55