У столиці на узбіччі залізничних колій знайшли понівечене тіло чоловіка.
Особу загиблого встановили швидко. Завдяки камерам спостереження також швидко знайшли і нових друзів загиблого, з якими він вживав алкоголь.
За словами сусідів, загиблий Євген був тихим і спокійним. Жив разом із цивільною дружиною та дитиною. Але полюбляв випити. Саме через горілку чоловік і постраждав. Юні товариші по чарці 18 та 23 років, вирішили провчити старшого чоловіка. Виховна бесіда закінчилася жорстоким вбивством. Подія відбувалася на очах у охоронця, який навіть не викликав поліцію.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22