На розподільчій станції «Харківгазу» стався страшний вибух. Двоє працівників загинули на місці вибуху. Їхні тіла – під завалами зруйнованої конструкції газорозподільчої частини.
Постраждали дев’ятеро осіб, всіх госпіталізували. Крім опіків медики констатували чисельні забої, черепно-мозкові травми та контузії. Двоє – у критичному стані, з опіками понад 60% тіла.
Представник «Харківгазу» від журналістів тікав, аби уникнути запитань.
Через вибух без газу залишились близько 3,5 тисяч абонентів у 10 населених пунктах Харківщини.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55