У навчальному центрі "Десна" стався надзвичайно потужний вибух.
Тут щось здетонувало у кімнаті гуртожитку на другому поверсі. Закривавлений асфальт та капці, які викинуло аж на вулицю. Медики були на місці вибуху миттєво, адже шпиталь знаходиться поруч. Власника кімнати - 22-річного солдата врятувати не вдалося, інших постраждалих забрали до лікарні. Коли рвонуло у кімнаті було 5 людей. До військових прийшли місцеві цивільні дівчата. Як потрапили цивільні на режимний об'єкт - незрозуміло, тому зараз проводиться перевірка.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55