В Україні зареєстрована вже другу за рік - смерть від сказу. Усього один укус скаженого кота коштував життя 48 річній жінці. Їй одразу же мали зробити щеплення вакциною від сказу, але чомусь не зробили.
Чому – цілком зрозуміло, адже вакцини вже другий рік немає в жодній лікарні України Пацієнтам, аби вижити, доводиться купувати антирабічну сироватку за кордоном – у Росії та Польщі. Українське ж міністерство охорони здоров’я – просто мовчить. Поки наші громадяни змушені помирати в страшних муках від середньовічної хвороби.
Випуск Надзвичайних новин від 25.06.2016
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00