На Хмельниччині в Віньковецькій центральній районній лікарні помер 4-річний хлопчик.
Батьки малюка у всьому винуватять медиків. Впевнені, через їх халатність не стало єдиної дитини в родині. А от люди в білих халатах свою вину не визнають. Кажуть в районі гуляє небезпечний вірус і це вже його не перша жертва.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55