Літо вже розпочалося, але туристичний сезон в Одесі відкладається. Жоден з пляжів до сезону не готовий.
Справа не лише у холодній погоді, але й у тому, що одеські чиновники досі не відкрили міські пляжі. Ані муніципальні, ані приватні пляжі не мають паспортів - документів, які орендарі морського узбережжя мають отримувати щороку.
Місцеві чиновники запевняють, що оформити такі документи - справа кількох днів. До того ж, синоптики запевняють: дуже скоро дощі скінчаться і значно потеплішає.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55