В Кам'янець-Подільській лікарні - троє військових. Один - у важкому стані. Вони підірвалися на полігоні під час навчань.
Прогнозувати, чим все закінчиться для нещасного вояки, лікарі - не беруться. Говорити з ним - забороняють представники військової прокуратури, що проводять перевірку. Дружина найважчого травмованого каже: чоловік втратив багато крові і нічого не пам'ятає. Згадує лише, як йшов по полігону і між ним та колегою щось вибухнуло.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55