Учні 3-го класу на Хмельниччині бояться ходити на уроки української мови тому, що ніколи не знають яке нове покарання вигадає їхня вчителька.
Мати одного з учнів розповідає, що за помилку її сина вдарила рукою в обличчя. Але найбільше діти бояться, що вчителька може роздягти на уроці за помилки чи невдалу поведінку
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55