Щорічне дежавю зі столичним Шулявським шляхопроводом триває. По ньому знову відкрили рух та пустили автомобілі.
Небезпека нікуди не зникла. Водії та експерти й подумати бояться, що ще може статися з цієї горезвісною естакадою.
Вночі там провели перевірку та остовпіли, ще 6 електроопор під напругою могли упасти будь-якої миті.
Що робити з тим горезвісним мостом, хто буде відповідати за падіння та пошкодженні авто?
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55