У Житомирському медінституті хтось розпилив газ. Підозрюють когось зі студентів навчального закладу.
Першими, хто відчув на собі дію невидимого отруйного газу, були студентки-третьокурсниці. Їм стало зле у вестибюлі. Дівчата несподівано почали задихатися і втрачати свідомість. Їм викликали швидку, а всіх студентів і викладачів централізовано вивели на свіже повітря. Тієї миті у приміщенні перебували майже 250 людей, з яких 200 - молодь.
Вже точно відомо, що газ розбризкали у чоловічому туалеті. Вахтерка, яка чергує на першому поверсі, каже: ніхто чужий до приміщення не заходив.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55