Олена з великою родиною мешкає у 3-кімнатній маленькій квартирі у спальному районі Києва.
Батареї ледь гріли. Але жінка отримала платіжку у 3 тис грн. Мешканці, які сумлінно сплачують за комуналку, повинні заплатили за тих, хто не платить зовсім
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55