Мати Ольги прийшла до лікаря з головним болем і температурою.
Коли жінці стало зовсім пагано і вона прийшла до лікаря вже 5 раз біля кабінету втратила свідомість і потрапила до реанімації. І вже тут встановили діагноз: двостороння пневмонія. Родичі звинувачують у загибелі жінки лікаря, в поліція порушили кримінальну справу
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55