Фірі Ефраїм приїхав у Тернопіль після невдачі з навчанням у відносно теплій Одесі. Довго поневірявся по готелях, поки не закінчилися гроші. Відтак – опинився на вулиці.
Рятуючись від лютої української зими, замбієць зателефонував на 102, і правоохоронці доставили його до пункту обігріву. Молодий чоловік зізнався: навіть після цього спробує знову вступити до тернопільських навчальних закладів. Хай тільки потеплішає. Обігрітим студентом тепер опікується міграційна служба.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55