У Запоріжжі негода налетіла в якусь мить. Три дні в місті йшли проливні дощі, і старі, а до того ж аварійні дерева, почали падати.
У одному з дворів величезне старе дерево впало на припарковані машини. Один автомобіль відновленню не підлягає. Його власник вже написав заяву до поліції і має намір судитися з комунальниками. Ще кільком легковикам, які стояли поруч, пощастило більше: їх можна відновити.
Дерево впало і на електродроти, тому будинок поруч повністю залишився без електрики.
Місцеві мешканці обурені: дерево постійно хилилось на бік. Проте у комунальників до нього руки так і не дійшли.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55