Жертви – причому не нічних нальотчиків, а держави На центральній площі Житомира оселився пенсіонер, який оголосив голодування. Живе – у наметі, а за їжу йому лише хліб та вода. На таке літній чоловік зважився через 13 років знущань. А катувала його наша судова система.
Випуск Надзвичайних новин від 12.07.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55