У Миколаєві спецпризначенці штурмом взяли помешкання 30-річного чоловіка, який зберігав небезпечний боєприпас.
До поліції зателефонувала налякана жінка і повідомила, що її колишній під час сварки дістав гранату. Вона втекла, але чоловік залишився гуляти у дворі будинку, а потім пішов додому.
Коли приїхали копи - він забарикадувався у власній квартирі. Оскільки перемовини із правоохоронцями не дали результату - довелося вирізати замок на вхідних дверях.
У чоловіка в квартирі крім гранати знайшли ще й тротилову шашку. Сам чоловік виявився колишнім в’язнем. Він ніде не працює і вживає наркотики.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55