Гучний вибух, і одразу все довкола вкрили уламки скла!
Шибки порозліталися на кілька метрів - так рвонуло пізнім вечором у старому будинку в центрі Києва. Вибухівку хтось закинув між ліфтовою шахтою та сходами.
Невже це лише попередження? Щоб стіни здригнулися, але жертв - не було! Чию увагу хотів привернути підривник?
І чи буде відповідати за руйнівні наслідки?
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55