В Україні відбулося перше гей-весілля! У столиці двоє чоловіків організували своє одруження з десятками гостей, обручками, та обіцянкою любити один одного і в горі, і в радості. Не було лише офіційної реєстрації шлюбу, оскільки вона в Україні між одностатевими парами поки що не дозволена. Про штамп в паспорті партнери поки лише мріють. Нині ж готуються до медового місяця, який планують провести в Європі.
Випуск Надзвичайних новин від 12.04.2016
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55