Знаходилася вона на занедбаній території одного з підприємств під Охтиркою. Бізнесмени від «чорного золота» відхрещуються, мовляв, вони орендують лише будівлю. А про те, що у кількох кроках від них цілі нафтові поклади, не знали.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55