Знаходилася вона на занедбаній території одного з підприємств під Охтиркою. Бізнесмени від «чорного золота» відхрещуються, мовляв, вони орендують лише будівлю. А про те, що у кількох кроках від них цілі нафтові поклади, не знали.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22