У Рівному три десятки сімей з острахом очікують наступної зливи. Люди говорять, що через неконтрольовану забудову в їхньому районі каналізаційний колектор не справляється з потоками води і їх постійно затоплює.
Під час останньої зливи (це було два тижні тому) рівень води в деяких будинках сягнув півтора метра. Люди втратили більшість майна, а потім прийшли до мерії вимагати компенсації збитків, адже переконані, що за повінь відповідальні чиновники, які нібито про проблему знають давно, але нічого не зробили щоб її вирішити.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55