Warning: simplexml_load_file(https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=CWHqs-ULlR8&format=xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=CWHqs-ULlR8&format=xml" in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Злизував кров з ножа: у мережу потрапив щоденник 14-річного хлопця, який порізав тітку і братика (відео)

Злизував кров з ножа: у мережу потрапив щоденник 14-річного хлопця, який порізав тітку і братика (відео)

Безжальний і цинічний різник чи доведена до відчаю жертва домашнього насилля?

no video parsed

Жахлива історія підлітка Арсенія Невгодовського, який покремсав ножем рідну тітку та маленького братика, сколихнула всю Україну. Лише дивом і стараннями медиків вони вижили.

Та минуло пів року, і на захист неповнолітнього нападника розгорнули цілу кампанію, до якої долучився навіть батько пораненого хлопчика. Матір Арсенія та його тітку, яку він ледь не вбив, звинувачують у знущаннях зі школяра.

Та що про це кажуть самі жінки? Кого називають справжнім винуватцем злочину? Одкровення, які ви не можете пропустити.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення