Таких нахабних крадіїв тут ще не бачили.
Квартиру на останньому поверсі висотки пограбували злодії-альпіністи. Зловмиснику вдалося віджати вікно та пробратися у кімнату. Зі шляхом відходу зловмисники не стали мудріти і просто вийшли через двері. Але поліцейські опинилися поруч і таки затримали нахаб.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55