Warning: simplexml_load_file(https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=QhI8L9KbS2Y&format=xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=QhI8L9KbS2Y&format=xml" in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Депутат індійського парламенту провалилася в каналізацію під час інтерв'ю

Депутат індійського парламенту провалилася в каналізацію під час інтерв'ю

 YouTUBE

Депутат індійського парламенту Пунамбен Маадам впала в каналізаційну яму з висоти близько трьох метрів під час інтерв'ю в місті Джамнагар. Вона отримала травму ноги і голови, після чого була направлена в лікарню Мумбаї.

no video parsed

Маадам виступала на мітингу перед жителями нетрів, аварійні будинки яких підлягали знесенню. Під час інтерв'ю кілька бетонних плит не витримали, і народна обраниця провалилася в каналізацію. Повідомляється, що її життю нічого не загрожує.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення