Дубінський та Коломойський разом святкували день народження Кіпермана — Схеми (відео)

Після перемоги Зеленського олігарх Ігор Коломойський, схоже, мав великі сподівання на наступну п'ятирічку: щонайменше повернути собі втрачене – наприклад, «Приватбанк», а краще – суттєво розширити вплив на владу та політичну ситуацію в країні.

Про його зв'язок із Зеленським чимало говорили під час самої передвиборчої кампанії: про медійну підтримку кандидата на телеканалах олігарха, про його особистого адвоката Андрія Богдана, який став частиною «Зе!команди», і про пов’язаних з Коломойським авто і охорону кандидата. Та за всі півроку президентства Зеленського його офіс публічно прозвітував лише про одну зустріч з олігархом. А як щодо непублічних зв’язків?

Журналістам помітили депутата з президентської партії «Слуга народу» Олександра Дубінського у компанії Коломойського на дні народження бізнесмена Кіпермана. Бачили, як соратник Коломойського депутат Палиця приїжджає в ОП. А також – кілька разів фіксували, як кортеж самого олігарха навідувався до будинку, де живе президент. «Схеми» дослідили, як це відбувається, хто його агенти у владі та чи не став таким сам Володимир Зеленський.

Автор: Михайло Ткач

Головна редакторка: Наталія Седлецька

Редакторка: Кіра Толстякова

загрузка...

Більше новин