Warning: simplexml_load_file(https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=0USUjWfPJoU&format=xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=0USUjWfPJoU&format=xml" in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Людину витягли з рейок у метро звичайні пасажири

Людину витягли з рейок у метро звичайні пасажири

 YouTUBE

Пасажири вашингтонського метро просто стояли і чекали вагон метро, як раптом людина в інвалідному візку впав з платформи прямо на рейки.

no video parsed

Пізніше стало відомо, що інвалід знепритомнів, тому його коляска і під'їхала так близько до краю платформи. Знаючи, що вагон може приїхати в будь-який момент, очевидці, не гаючи часу, відразу ж кинулися на допомогу непритомному інваліду. Вони буквально виволокли на платформу не тільки інваліда, але і його коляску.

загрузка...
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення