Мережу підкорило відео Маколея Калкіна в ролі змужнілого героя фільму Один вдома

 YouTUBE

Американський актор Маколей Калкін повернувся на екран у ролі змужнілого Кевіна Маккаллістера з культового фільму Один вдома.

35-річний кіноактор знову зіграв героя, завдяки якому він прославився на весь світ, у першому епізоді нового проекту музиканта, актора та продюсера Джека Дішела - веб-серіалі :DRYVRS, повідомляє Mashable.

Калкін зіграв водія таксі, який пересідає на пасажирське сидіння і розповідає історію про своє важке дитинство. Зокрема, він визнається пасажиру таксі в тому, що коли йому було вісім років, батьки забули його вдома на Різдво, і він тиждень жив один та боровся з двома психічно хворими людьми.

«Як тобі таке? Це Різдво, чортове Різдво, і вся твоя сім'я їде на відпочинок, при цьому забуваючи свого восьмирічного сина. І він залишається зовсім один в будинку. Мені довелося захищати себе і свій будинок від двох злодіїв-психопатів. Я був просто дитиною. Мені досі сняться жахи, в яких з'являється цей лисий дивний чоловік. Вони не забули взяти мого братика пройдисвіта, але забули мене, наймилішого восьмирічного малюка на всій планеті», - говорить герой Калкіна.

Всього за один день відео набрало більше трьох мільйонів переглядів на YouTube.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення