Warning: simplexml_load_file(https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=8HmhVsuuVCY&format=xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=8HmhVsuuVCY&format=xml" in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Милий мультик про те, як легко стати щасливим: камінь, ножиці, папір

Милий мультик про те, як легко стати щасливим: камінь, ножиці, папір

 YouTUBE

Мультик про те, як легко стати щасливим, якщо відкрити свої душу і серце. Допоможіть іншим і хто-небудь обов'язково допоможе вам.

no video parsed

Ми всі такі різні і єдине, що може нас об'єднати, це просте бажання приймати інших такими, як вони є. Ми можемо бути прихильниками різних релігій, ми можемо мати різне походження і колір шкіри, але всі ми люди, які хочуть щастя і здоров'я своїм близьким, люди, які хочуть любити та мріяти. Перш ніж образити когось- задумайтеся, а що було б якби так вчинили з кимось, хто вам найдорожчий, або з вами Цінуєте цей світ, любіть його Не розпорошуйте себе на ненависть і злість. Адже це так просто: посміхнутися несхожому на тебе.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення