В Одесі школярі вигадали новий флешмоб – вони кидаються під трамвай і знімають це на відео.
Місцеві телеграм-канали поширюють відео смертельно небезпечної гри.
Новий небезпечний тренд полягає в тому, що діти стоять на трамвайних коліях і чекають, доки трамвай до них наблизиться, а потім відстрибують прямо перед ним.
Свої дії діти фіксують на відео.
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00
01.06.26 | 14:54