Про "тепловізійний замах" на Шокіна

 YouTUBE

Геніальність двох наших прокурорів не може не вражати. На одного з них було здійснено "замах", причому стріляли через броньоване скло. Навіть через звичайне скло в предмет у приміщенні потрапити практично неможливо.

Кому довелося бачити вбитих і поранених, не дасть збрехати - навіть після потрапляння в одяг куля починає поводитися непередбачувано. Згадайте будь-який відомий вам замах, і ви зрозумієте - через вікна стріляють або довгою чергою, або ніяк. Друге марення полягає в тому, що "нападники" використовували тепловізор, оскільки "мішень" була за вікном і шторами. На цьому відео я чітко вам покажу, що тепловізор не працює через вікна і штори. Він показує температуру скла, може показати ваше теплове відображення, але він ніколи не покаже предмети за склом. Якби "фігурант замаху" або генеральний військовий прокурор купили для армії хоча б один тепловізор, вони б такого не "ляпнули". Ціна тепловізора Pulsar HD 50-х років дорівнює 2900 $.

Дружина генерального військового прокурора минулого року заробила 34700000 грн. Висновки робіть самі. Ну а я пишу це вам з поїзда. Їду на війну, везу тепловізори. Думаю, що ви зайвий раз переконалися, що ми з цією владою живемо в різних світах. І крім нас, нашої армії ніхто не допоможе. У Пісках сьогодні було жарко. Але стріляють не тільки там. І ніхто крім нас з вами їм не допоможе. Допоможіть своєї армії. І лягайте спити спокійно. Доброї ночі, Віталій Дейнега https://www.facebook.com/deynega Проект «Повернись живим» https://www.facebook.com/backandalive

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення