Опубліковано вражаюче відео з військових випробувань безпілотників

 YouTUBE

Сьогодні відбулись випробування безпілотної техніки наземного та повітряного використання. Про це розповів Секретар РНБО О. Турчинов на полігоні Гончарівське Чернігівської області після завершення випробувань.

"Безпілотні технології – це дуже важливий напрямок розвитку озброєння та військової техніки для наших Збройних Сил. Вони дозволяють виконувати широкий комплекс розвідувальних та бойових завдань, при цьому, що для нас дуже важливо, зберігаючи життя наших військовослужбовців», - сказав Секретар РНБО, додавши, що саме тому "питання створення сучасної безпілотної техніки стало одним із важливих напрямків діяльності для наших оборонних підприємств".

Секретар РНБО повідомив, що відбулись випробування безпілотного багатофункціонального мінібронетранспортеру "Фантом", який вже раніше був представлений "Укроборонпромом". "Сьогодні перевірялись його здатність з різних положень, в тому числі, під час руху, точно вражати цілі. Результатом ми задоволені", - сказав він.

"Також, - повідомив О. Турчинов, - непогано під час випробувань себе зарекомендував і безпілотний бойовий модуль, поставлений на БМП. Його можна використовувати на звичайних БМП, та БТР". За його словами, вести вогонь з цього модулю (пушка, протитанкова ракета, кулемет) можна як зсередини бойової машини, так і з великої відстані від неї, знаходячись в прихованому, захищеному місті. «Це дасть нам значні переваги під час бойових дій, зокрема, в обороні», - додав він.

Окрім того, були випробувані тактичні розвідувально-ударні безпілотні авіаційні комплекси, які дозволяють не тільки знаходити ворога, але і точно вражати визначені цілі.

"Саме такі комплекси чекають на передовій наші військові", - сказав Секретар РНБО, додавши, що після незначних доопрацювань вже навесні "ми плануємо провести випробування цих ударних безпілотних комплексів в бойових умовах".

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення