З ранку 23 січня київські водії зіткнулися з дуже великою проблемою на дорогах - сильною ожеледицею, яка вже доставила чимало неприємностей для автолюбителів.
Так, в мережі опублікували свіжі кадри, на яких показана ситуація на дорогах столиці. Фото і відео на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував журналіст Влад Антонов.
"У Києві все ще сильна ожеледь. Будьте уважні", - пише він.
У коментарях люди скаржаться на те, що комунальні служби міста не спромоглися посипати дороги хоча б в центрі Києва. Деякі жартують, що комунальники просто не чекали снігу так рано, а готувалися на квітень.

12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22