У мережі з'явилося відео втечі з готелю "Козацький" частини обсервованих через пандемію коронавірусу українців, які 30 березня прибули з Балі через Доху (Катар).
Відео опублікували на сторінці "Київ оперативний" у Facebook. На відео видно цілу групу дорослих із дітьми.
"Кажуть, що там "нелюдські умови" – дуже холодно та дуже коштовне харчування (1200 грн в день). Люди додають, що навіть готові сплатити штраф, який складає від 17 до 34 тис гривень, аби не жити в таких умовах", – йдеться у дописі.
До українців навіть приїхав міністр інфраструктури Владислав Криклій, який намагався домовитися із ними ж.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55