Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/901074746571995): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 296 Warning: end() expects parameter 1 to be array, null given in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 299 У кожного свій Хрест!

У кожного свій Хрест!

 Facebook

Ілюстрація до притчі

no video parsed

Одного разу чоловік, який вважав, що його життєва занадто важка ноша, гаряче помолився, щоб зустрітися з Богом.

І коли в глибині своєї молитви він постав перед Всевишнім, то звернувся до Господа з проханням: "Мій хрест непомірно важкий для мене. Не міг би ти, Господи, дати мені хрест легше?" Бог відповів йому: "Я відведу тебе в кімнату, де зберігаються різноманітні хрести, і ти вибереш сам, який тобі сподобається.

" Чоловік погодився і вирушив вибирати самий легкий хрест. Хрести в цій кімнаті були різні: важкі дубові, середні срібні і зовсім маленькі простий міді. Людина довго примеривался до хрестів, зважував їх на долонях, вибираючи самий підходящий. І, нарешті, він знайшов те, що шукав - він вибрав найбільш, на його погляд, маленький і легкий хрест і показав його до Господа зі словами: "Чи можу я взяти цей хрест замість свого?" Бог посміхнувся і відповів: "Ну що ж, бери, адже ти і так взяв СВІЙ хрест".

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення