Внаслідок пожежі в американському місті Нью-Йорк загинула одна людина, ще 17 - отримали травми різного ступеня.
За даними поліції, четверо постраждалих знаходяться у важкому стані. Інцидент стався 27 березня всередині станції метро Манхеттена.
Також через пожежу було зупинено рух поїздів в центральній частині міста.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55